Koszyk

Zaloguj            Zarejestruj

Zero Waste

Regulamin akcji Zero Waste

1. Akcja Zero Waste to sprzedaż produktów niepełnowartościowych, obarczonych wadami estetycznymi, a nie wpływającymi na techniczne aspekty użytkowe, powstałymi podczas procesu produkcji.

2. Produkty Zero Waste są produktami nowymi, nieużywanymi.

3. Z uwagi na wady, o których mowa w pkt.1, produkty Zero Waste sprzedawane są w cenie 60% niższej niż aktualna cena sugerowana producenta.

4. Sprzedaż produktów Zero Waste prowadzona jest przez osobę fizyczną.

5. Sprzedaż produktów Zero Waste odbywa się za pośrednictwem platform mediów społecznościowych, w systemie rezerwacji. Osoba, która jako pierwsza zarezerwuje dany produkt, posiada prawo pierwokupu.

6. Osoba posiadająca prawo pierwokupu zobowiązana jest potwierdzić wolę dokonania zakupu w ciągu 24 godzin od momentu dokonania rezerwacji, za pośrednictwem prywatnej wiadomości przez kanał, w którym dokonywana była sprzedaż.

7. Po potwierdzeniu zakupu i ustaleniu szczegółów dotyczących płatności oraz wysyłki, na wpłatę czekamy kolejne 48 godzin.

8. Jeśli osoba posiadająca prawo pierwokupu uchybi postanowieniom punktu 6 lub 7, prawo pierwokupu przechodzi na kolejną osobę dokonującą rezerwacji, chronologicznie.

9. Wysyłka produktów Zero Waste następuje w standardowym okresie 1-5 dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty na koncie.

10. Produkty Zero Waste są objęte 6 miesięczną gwarancją producenta, poza wadami, które posiadały w momencie sprzedaży.

Typowe usterki Zero Waste: